Atsiliepimai
“Esu patenkinta Viktorijos atliktu darbu, rekomenduoju”
Ieva
“Kaip visad puikiai”
Sandra
“labai miela ir kruopšti meistrė 💕”
Miglė
“Viskas super! Nuostabi meistrė Lolita! Rekomenduoju.”
Agne
“Niekad nenuvilia ir išleidžia patenkintas klientes. Jau daugiau nei 8 metus lankausi pas Viktoriją. Kiekvienas vizitas kaip šventė :)”
Rūta
“Profesionali ir kruopšti meistrė Viktorija.”
Rūta
“Ačiū Viktorijai už super greitai ir kokybiškai atliktą manikiūrą ☀️”
Lina
“Viskas greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju.”
Laima
“Paslauga atlikta puikiai. Pedos švelnios, nagai sutvarkyti tobulai.”
Gabriele
“Ačiū Kamilei už tobulą pedikiūrą, ir už pasiūlytą spalvą, kurios dar nebuvo paletėje”
Lina