Atsiliepimai

★★★★★

“Esu patenkinta Viktorijos atliktu darbu, rekomenduoju”

Ieva

★★★★★

“Kaip visad puikiai”

Sandra

★★★★★

“labai miela ir kruopšti meistrė 💕”

Miglė

★★★★★

“Viskas super! Nuostabi meistrė Lolita! Rekomenduoju.”

Agne

★★★★★

“Niekad nenuvilia ir išleidžia patenkintas klientes. Jau daugiau nei 8 metus lankausi pas Viktoriją. Kiekvienas vizitas kaip šventė :)”

Rūta

★★★★★

“Profesionali ir kruopšti meistrė Viktorija.”

Rūta

★★★★★

“Ačiū Viktorijai už super greitai ir kokybiškai atliktą manikiūrą ☀️”

Lina

★★★★★

“Viskas greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju.”

Laima

★★★★★

“Paslauga atlikta puikiai. Pedos švelnios, nagai sutvarkyti tobulai.”

Gabriele

★★★★★

“Ačiū Kamilei už tobulą pedikiūrą, ir už pasiūlytą spalvą, kurios dar nebuvo paletėje”

Lina